Trakai – Lietuvos Venecija, visais metų laikais traukianti dėmesį ir sulaukianti begalės lankytojų. Tai vienas gražiausių Lietuvos miestų apsuptų vandens – natūrali gamta, net 32 ežerai, nacionalinis parko kraštovaizdis – atrodo niekada neatsibos vaikščioti tomis pakrantėmis, tiltais ar plaukioti ežeruose laukiant saulėlydžio. Skrydis oro balionu Trakuose leis atsiplėšti nuo žemės ir pamatyti atvirukuose nugulantį vaizdą iš viršaus – jausmas nepamatuojamas.
Trakai jau ne kartą tapo Lietuvos vizitine kortele, o vaizdai su Trakų pilimi nuolat puikuojasi turistiniuose leidiniuose ar atvirutėse. Tačiau jokia atvirutė ar geriausio fotografo užfiksuotas kadras neatstos to vaizdo iš oro baliono, kurį gali išvysti savo akimis. Neįtikėtinas kraštovaizdis atima kvapą.
Skrydžio metu matomi svarbiausi Trakų objektai: Trakų pilis, Trakų miestelis, Užutrakio dvaras. Esant palankioms sąlygoms ežeruose atsispindintys oro balionai sukuria ypatingą išvykos aurą.
Nepamirškite fotoaparato!

3 priežastys pasirinkti skrydį oro balionu Trakuose

1. Romantiškiausias skrydis.
Trakai dažnai vadinami lietuviškąja Venecija. Visais metų laikais Trakai alsuoja švelnia romantika, kuri užkrečia spontaniškiems sprendimams, pavyzdžiui, piršlyboms. O oro balione toks netikėtumas turėtų dvigubai ryškesnį romantikos atspalvį.
2. Atgaiva akims.
Praskristi virš Trakų, reiškia praskristi virš natūralaus ir didingo gamtos sukurto paveikslo, kuriame karaliauja miškai ir ežerai ir tik mažyčiai civilizacijos lopinėliai išduoda, jog ten, apačioje gyvename ir mes.
3. Būnant ant žemės to nepamatysi.
Trakuose ir aplink juos yra net 32 ežerai. Apeiti aplink visus ko gero neįmanoma. O pamatyti tokį grožį norėtųsi… Tai įmanoma tik vienu būdu – pakilus virš Trakų.

Kas įeina į skrydžio kainą:

Ypatingas Pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jūs gausite:
Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių – NEMOKAMAI
Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.
IŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Pristatymas per 1-2 d.d.

Atsiliepimai

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !

Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas