romantinis skrydis oro balionu tik dviems + fotosesija

„Meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, tai žiūrėjimas kartu ta pačia kryptimi“ (A. de Sent Egziuperi). O jei žvelgiama į tolimą horizontą virš gražiausių Lietuvos vietų – tuomet meilė tampa dar stipresnė. Skrydis oro balionu tik dviems – tai galimybė atitrūkti nuo realybės ir pabūti su brangiausiu žmogumi kitoje aplinkoje. Meilė suteikia sparnus – tebūna skrydis oro balionu būtent tais sparnais į romantikos padebesius!
Skrydis oro balionu tik dviems – tai galimybė atitrūkti nuo realybės ir pabūti su brangiausiu žmogumi kitoje aplinkoje. Meilė suteikia sparnus – tebūna skrydis oro balionu būtent tais sparnais į romantikos padebesius!
Nepamirškite fotoaparato!

priežastys pasirinkti romantinį skrydį oro balionu tik dviems

Skrydžio metu oro balione porą lydi patyręs pilotas, kuris užtikrina saugų skrydį virš vaizdingų vietovių. Piloto nė nepastebėsite, todėl drąsiai galėsite mėgautis romantiška nuotaika skrydžio metu, vaišintis šampanu, dalintis įspūdžiais. Skrendantys pirmą kartą bus pakrikštyti ir gaus diplomus, todėl tai sukurs papildomą atrakciją.

Kas įeina į skrydžio kainą:

Ypatingas Pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jūs gausite:
Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių – NEMOKAMAI
Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.
IŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Pristatymas per 1-2 d.d.

Atsiliepimai

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !

Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas