Skrydis oro balionu virš jūsų miesto

Niekada arba labai retai matai oro balionus virš savo gyvenamosios vietos? Galvoji, jog jie čia tiesiog neskraido? Dar ir kaip skraido, tereikia paprašyti! Lietuva – nuostabus kraštas, o kiekvienas miestas, miestelis ar kaimelis yra unikalus ir vertas dėmesio. Tai ką matai vaikštant miesto gatvėmis yra viena, o štai pakilus link debesų atsiveria visai kiti toliai, visai kita panorama, kuri užburia ir atskleidžia dar nematytą vietovės veidą. Miestai, vingiuotos gatvelės, sodri žaluma, miškai ir ežerai – pamatyti visa tai iš viršaus tikrai verta bent kartą gyvenime.
Todėl svajojantiems apie skrydį oro balionu, neverta sukti galvos ir ieškoti reguliariai vykdomų skrydžių didžiuosiuose ar turistiniuose Lietuvos miestuose – skrydis gali vykti ten kur nori, ten kur gyveni.
Nepamirškite fotoaparato!

Skrydžio sąlygos

Kas įeina į skrydžio kainą:

Ypatingas Pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jūs gausite:
Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių – NEMOKAMAI
Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.
IŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Pristatymas per 1-2 d.d.

Atsiliepimai

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !

Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas