Skrydis oro balionu Vilniuje

Ar žinai, kad Vilnius yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, virš kurių leidžiama skristi oro balionams? Tai neapsakoma laimė Lietuvos oreiviams bei, žinoma, norintiems pasigrožėti miestu, kuriam būdingas kraštovaizdžio įvairumas ir senamiesčiu, kuris įtrauktas į Unesco pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Skrydis oro balionu Vilniuje, be abejonės, yra vienas įspūdingiausių – tai gali patvirtinti kiekvienas nors kartą pakilęs virš jo. Čia galima rasti visko: ir sodrią žalumą, miestą juosiančius miškus ir parkus, žemėlapį išraižiusią žavią Nerį, raudonuojančius senamiesčio stogus bei šiuolaikinius dangų remiančius dangoraižius. Pakilus visas šis harmoningas ir tuo pačiu unikalus paveikslas – kaip ant delno.
Skrydis oro balionu Vilniuje
Skrydis oro balionu Vilniuje
Skrydžio maršrutas priklauso nuo vėjo krypties, tad galima sakyti kiekvienas skrydis yra kažkiek unikalus. Patyręs pilotas užtikrina skrydžio saugumą, o pirmą kartą skrendančius tradiciškai pakrikštija. Skrydis oro balionu Vilniuje padovanos neišdildomus įspūdžius ir įkvėps meilę Vilniui – tai ypatingas būdas pažinti miestą, kurio gatvelėmis ne kartą vaikščiojai, tačiau pamatyti jį iš viršaus – reiškia įsimylėti antrą kartą.
Nepamirškite fotoaparato!

priežastys pasirinkti skrydį oro balionu vilniuje

Skrydis oro balionu Vilniuje suplanuotas taip, jog pro akis nepraslystų esminiai sostinės akcentai, kurie tampa dar įspūdingesni žvelgiant į juos iš paukščio skrydžio, kur neblaško miesto šurmulys, spūstys ar aplinkinių žvilgsniai.
Pakilti virš realybės, išvysti svajonę – taip dažnai keleiviai apibūdina skrydžio potyrius ir vaizdus. Ir išties, praskristi virš šimtametę istoriją menančio senamiesčio, miesto plaučiais vadinamų parkų, pamatyti oro baliono ir savo atspindį Neries vingyje ar stikliniame dangoraižyje, yra nepakartojamas įspūdis.

Kas įeina į skrydžio kainą:

Ypatingas Pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jūs gausite:
Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių – NEMOKAMAI
Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.
IŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Pristatymas per 1-2 d.d.

Atsiliepimai

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !

Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas