Skrydis oro balionu Molėtuose

Pasakiško grožio Molėtų kraštas vilioja neaprėpiamais ežerų horizontais ir į vėjo taktą linguojančiais miškais. Šiame Aukštaitijos krašte ne tik smagu leisti atostogas, tačiau itin vertinga pakilti kuo aukščiau ir įvertinti gamtos išpuoselėtą kraštą. Skrydis oro balionu Molėtuose bus akis atverianti patirtis, po kurios tikrai norėsis kartoti, jog Lietuva yra pati gražiausia.
Skrydis oro balionu Moletuose
Beje, pirmas šiuolaikiškas oro balionas registruotas Lietuvoje pakilo būtent iš Molėtų 1988 metais. Sutapimas ar ne, kad pasirinkta pakilimo vieta tikrai garantavo nepaprastus vaizdus, o tuo pačiu atvertė naują puslapį Lietuvos oreivystės knygoje.
Šiandien pakilti oro balionu Molėtuose gali kiekvienas – tereikia susisiekti su mumis, pasiimti plačia šypseną, draugus ir mėgautis gyvenimu pakilus virš horizonto.
Nepamirškite fotoaparato!

priežastys pasirinkti skrydį oro balionu molėtuose

Iš oro baliono Jums atsivers ir kitu kampu galėsite pamatyti lankytinus ir visų pamėgtus Molėtų objektus: Siesarčio linkius ir jo salas bei pusiasalius, Baltųjų ir Juodųjų Lakajų ežerų duburius, vienintelį tokio pobūdžio pasaulyje etnokosmologijos muziejų, XV a. statytą Molėtų bažnyčią ir dar daug daugiau įdomių vaizdų.

Kas įeina į skrydžio kainą:

Ypatingas Pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jūs gausite:
Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių – NEMOKAMAI
Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.
IŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Pristatymas per 1-2 d.d.

Atsiliepimai

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !

Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas